Zdrowie

Nowoczesna klinika dentystyczna w Katowicach – Citistom

Nowocześnie zarządzana klinika stomatologiczna w Katowicach – Citistom wykonuje wiele usług stomatologicznych, z różnych dziedzin. W miejscu takim proponowany jest kompletny zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu NFZ. Jeżeli kogoś zainteresuje korona porcelanowa to w gabinecie może oczekiwać także na leczenie jakie ma na celu nałożenie korony. Porcelanowa korona zęba jest jedną z technik uzupełniania częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika droga, aczkolwiek daje świetne rezultaty.

Porcelanowe korony są trwałe, prezentują się nad wyraz naturalnie oraz zapewniają klientom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastępować cały ząb albo tylko jego część. Na przykład, gdy ząb jest przebarwiony lub jest ukruszony, koronę nakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeżeli chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wtedy zamocowana na implancie. W zależności od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony dzieli się na: przymocowane na podbudowie metalowej a także mocowane na pełnoceramiczne. Kolor korony dopasowuje się do wybarwienia zębów naturalnych, przy pomocy wzornika kolorów.

Dzięki temu wyglądają one potem jak naturalne zęby pacjenta. W gabinecie wykwalifikowani stomatolodzy wykorzystują najnowsze technologie leczenia, żeby móc pomagać pacjentom z brakiem uzębienia. Eksperci mają dużą wiedzę z zakresu implantologii, a dostępne usługi są bezbolesne. Pacjenci mają świadomość, że w centrum stomatologicznym będą poddawani leczeniu w komfortowych warunkach.

W czasie pierwszej wizyty dentysta wyznaczy indywidualny harmonogram leczenia. Dopiero po akceptacji ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Będąc zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się właściwą decyzję. Stomatolodzy posiadają dużą wiedzę oraz ciągle się kształcą. To oznacza, że pacjenci mogą czuć się pewnie, bo wdrażane są zasady mające na celu utrzymać maksymalną sterylność i oddziaływać na komfort pacjenta.