Uroda

Usuwanie owłosienia laserem dla kobiet – idealne rozwiązanie kłopotu włosów

Niemal każda kobieta fantazjuje o tym, by cera jej całego ciała była gładka i pozbawiona owłosienia. Wspomóc w tym może depilacja laserowa. Jest to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnych włosów. W największym stopniu atrakcyjne miejsca, które poddawane są depilacji, to łydki, uda, pachy, okolice bikini, przedramiona, plecy i twarz.

Tutaj Laserowe usuwanie owłosienia może być wykonywana przy pomocy różnego rodzaju laserów, takich jak laser rubinowy, aleksandrytowy, diodowy, Nd-Yag oraz IPL. Jego typ łączy się w zależności od koloru i grubości włosów i karnacji i stanu skóry. Aby taka depilacja była wydajna, należy wykonać kilka do kilkunastu zabiegów, niemniej jednak w owym czasie możemy posiadać pewność, że kłopot nadmiernego owłosienia nas już nie dotyczy.

Depilacja laserowa uważana jest za przykrą, niemniej jednak są kremy oraz maści znieczulające, jakie łagodzą dyskomfort powiązany z usuwaniem włosów. Pomiędzy wykonywaniem serii zabiegów cera nie powinna być narażona na działanie światła słonecznego.